GSM centralės
Mūsų gaminamos GSM apsaugos centralės puikiai tinka daugumos Jūsų saugomų objektų apsaugai.

 

Veikiančios pagal UAB „Trikdis“ ryšio su pultu technologiją

Į visas UAB „Trikdis“ centrales, kaip ir į G10 serijos GSM siųstuvus, yra integruota saugos profesionalų patikrinta ir pripažinta UAB „Trikdis“ GSM/GPRS ryšio su pultu kontrolės technologija.

 Trikdis technology
Optimalios konstrukcijos 

Optimalios konstrukcijos

Visų UAB „Trikdis“ centralių konstrukcija kuriama atsižvelgiant į jų naudojimo sritį ir numatomas atlikti funkcijas. Dėl centralių nedidelių matmenų jos yra nepakeičiamos ankštose ar nuolatinio maitinimo šaltinio neturinčiose vietose, pavyzdžiui, bankomatuose ar vėjo jėgainėse.

Optimalaus funkcionalumo

UAB „Trikdis“ centralės yra būtent tokios, kokių reikia saugos tarnyboms, – neapkrautos nenaudojamomis funkcijomis ir veikiančios itin stabiliai. Maždaug 7 iš 10 klientų poreikius visiškai tenkinanti SP231 apsaugos centralė buvo kurta griežtai atsižvelgiant į saugos tarnybų rekomendacijas. 

 Optimalaus funkcionalumo
 Patogiai valdomos

Patogiai valdomos

Sistema kontroliuojama mūsų Protegus arba kito gamintojo Paradox klaviatūromis, telefono skambučiu ir SMS žinutėmis, iButton raktu, kodiniu jungikliu bei centrinio stebėjimo pulto IP imtuvu. Mobilioji Android aplikacija (puikus fizinės klaviatūros analogas) dėl lengvai pasiekiamų valdiklių leidžia kontroliuoti apsaugos sistemą vieno mygtuko paspaudimu.

 

 

Mūsų siūlomos GSM centralės