Pranešimų perdavimo įranga
Siūlome visą apsaugos pranešimų perdavimo iš saugomų objektų įrangą Jūsų pasirinktu komunikacijos kanalu (GSM, radijo ar Ethernet).

Suderinami su daugumos gamintojų centralėmis

Pagrindinė mūsų siųstuvų ypatybė – jie PUIKIAI veikia su daugumos gamintojų apsaugos centralėmis. Per duomenų magistralę (BUS) arba telefoninį PSTN komunikatorių prijungti įrenginiai nuskaito visus kitų gamintojų centralių siunčiamus pranešimus. Jeigu prie centralės neįmanoma prisijungti BUS arba PSTN kanalais, jungiamasi prie centralės PGM išėjimų.

UAB „Trikdis“ siųstuvus lengva integruoti į objektuose jau įdiegtas apsaugos sistemas, todėl mūsų įrangą naudojančios saugos tarnybos išvengia papildomų kaštų, atsirandančių dėl esamų ir naujų atnaujinamos apsaugos sistemos elementų nesuderinamumo.

Any control panel 
 GSM Ethernet Radio Communication

Užtikrintai perduodantys pranešimus

UAB „Trikdis“ siųstuvai komunikuoja GSM (GPRS, SMS ar DTMF skambučiu), VHF/UHF radijo arba laidiniu Ethernet ryšiu. Naudojant UAB „Trikdis“ siųstuvus užtikrinamas nuolatinis ryšio stebėjimas ir kontrolė. Pranešimai išsiunčiami didžiausia sparta, kurią riboja tik naudojamo tinklo pralaidumas, o papildomą ryšio saugumą užtikrina galimybė lygiagrečiai prijungti kelis skirtingais kanalais dirbančius siųstuvus.

Lengvai konfiguruojami

Mūsų gaminius paprasta įdiegti, jų konfigūravimo programos veikia pagal tą pačią logiką. Todėl, išmanydami GSM siųstuvo valdymą, nesunkiai perprasite ir kitų siųstuvų ar centralių veikimą. Gamykliniai nustatymai leidžia UAB „Trikdis“ gaminius diegti papildomai nekonfigūruojant. Dar daugiau, UAB „Trikdis“ gaminius galima konfigūruoti ir valdyti nuotoliniu būdu. 

 Easy configuration
 Reliablie system

Patikimi ir ilgaamžiai

UAB „Trikdis“ siųstuvai rinkoje žinomi ir vertinami dėl itin ilgo jų tarnavimo laiko. Su mumis dažnai susisiekia nauji klientai, objekte radę vis dar puikiai veikiantį senos kartos UAB „Trikdis“ įrenginį. Siųstuvų ilgaamžiškumą užtriname juos papildomai apsaugodami metaliniais korpusais.

Būtent dėl to mūsų gaminami komunikatoriai yra puikus sprendimas besiplečiančioms saugos tarnyboms, perimančioms arba įrengiančioms naujus objektus.

 

 

Visi reikalingi ryšio sprendimai iš vieno gamintojo