Programinė įranga
UAB „Trikdis” sukurta programinė įranga kontroliuoja ir grafiškai atvaizduoja siųstuvų, imtuvų ir apsaugos centralių siunčiamus pranešimus.

Puikiai tinkanti tiek mažiems, tiek ir dideliems centralizuoto stebėjimo pultams

Mūsų sukurtos serverio ir pranešimų atvaizdavimo programos pritaikomos tiek prie ką tik veiklą pradedančių, tiek ir prie daugelį objektų turinčių saugos tarnybų poreikių. Mūsų klientai gali pasirinkti norimą įrangos ir serverių architektūrą (Windows arba Linux), arba tiesiog įsigyti sukomplektuotą imtuvą RL10.

small-large

easy2use

Nesudėtingai įvaldoma ir paprastai naudojama 

Dėl apgalvotos vartotojo sąsajos ir paprasto veikimo principo mūsų programinė įranga nėra apkrauta operatorių ar technikų darbo laiką užimančiomis ir jų dėmesį trikdančiomis funkcijomis.

Veikianti pagal vieną logiką

Visos UAB „Trikdis“ programos veikia pagal tą pačią logiką. Tad, perpratę vienam UAB „Trikdis“ gaminiui programuoti skirtą programą, nesunkiai įvaldysite ir kitų mūsų įrenginių kontrolės programas. Tai padeda sumažinti Jūsų darbuotojų mokymosi laiką, taigi, ir Jūsų įmonės kaštus. 

1logika

24/7

Stabili ir patikima

Dėl anksčiau paminėtų priežasčių – neapkrovimo nereikalingomis funkcijomis, itin stabilios darbo aplinkos, bei optimalaus programinės įrangos kodo – galime garantuoti stabilų ir patikimą mūsų programų veikimą Jūsų kompiuterinėje įrangoje.

Veikianti Linux ir Windows OS aplinkoje

Mes žinome, kad mažesnės saugos tarnybos dažnai neturi Linux OS aplinkoje veikiančios serverių įrangos, kuri reikalauja specialistų priežiūros, tad „IPcom“ programą siūlome išbandyti ir kompiuteryje su Windows operacine sistema. 

linwin

 

 

Profesionali programinė įranga