techninė pagalba
Techninė pagalba

Mūsų tikslas – ne tik parduoti apsaugos sistemų įrangą ir suteikti specialistų konsultacijas prieš jos įsigijimą, tačiau ir pasirūpinti, kad mūsų gaminami siųstuvai, imtuvai ir centriniai apsaugos pultai Jūsų saugos tarnybai atneštų kuo didesnę naudą. Būtent todėl suteikiame profesionalią techninę pagalbą tiek diegiant įrenginius, tiek jais naudojantis.

Konsultacijos ir techninis aptarnavimas
Esamiems ir būsimiems UAB „Trikdis” klientams
SUSISIEKITE  

 

Techninės pagalbos lygiai

Naujų klientų konsultavimas

Naujiems klientams mūsų specialistai padeda suprasti gaminių technines ypatybes, jų veikimo principus ir naudojimo galimybes. Išsiaiškinę klientų poreikius ir sužinoję, kokie saugos įrenginiai naudojami šiuo metu, patariame, kurie mūsų gaminiai tinkamiausi konkrečiuose objektuose, siekiant patikimo sistemos veikimo, kokį ryšio tinklą reikėtų pasirinkti kliento vietovėje ir kaip būtų galima optimizuoti kliento centralizuoto stebėjimo pulto veikimą.

 
 

Techninė pagalba esamiems klientams

Visus esamus klientus išmokome naudoti įsigytą įrangą, padedame ją įdiegti, pateikiame reikiamas gaminių instrukcijas bei kitą svarbią informaciją. Kartu su saugos tarnybomis randame būdus greitai išspręsti iškilusius iššūkius. Taip pat teikiame konsultacijas apie gaminių atnaujinimą, naujus gaminius ir patariame, kaip juos pritaikyti prie jau naudojamų apsaugos sistemų.

Garantinis aptarnavimas

Klientui pranešus apie mūsų įrangos sutrikimus, reaguojame greitai ir operatyviai. Reikalingą diagnostiką ir pakeitimus atliekame prie įrenginių ir serverių prisijungę nuotoliniu būdu. Esant rimtiems apsaugos sistemų veikimo trikdžiams ar techniniams gedimams, atliekame skubius remonto darbus arba pasiūlome pakaitinius modulius, kad būtų užtikrintas sistemos darbas. 

 
 

Centralizuoto stebėjimo pulto techninės ir programinės įrangos atnaujinimas

Padedame klientams atnaujinti centralizuotuose stebėjimo pultuose veikiančius įrenginius ir programinę įrangą. Patariame, kokius imtuvų sprendimus pasirinkti, kokią programinę ir serverio įrangą naudoti. Atliekame centralizuoto stebėjimo pulto paleidimo darbus: diegiame, konfigūruojame ir paleidžiame įrangą, serverius bei programas. Taip pat, jeigu reikia, galime kelias skirtingas duomenų bazes su įrašais apie saugomus objektus integruoti į vieną paprastai valdomą duomenų bazę.

Bendradarbiavimas

Atsižvelgdami į objektuose ir stebėjimo pultuose naudojamų įrenginių konfigūraciją, trumpalaikius ir ilgalaikius saugos tarnybos tikslus, kuriame ir įgyvendiname unikalius saugos sistemų sprendimus. Suteikiame išsamias konsultacijas, parengiame detalius techninius projektus, o vėliau dažniausiai ir dalyvaujame projektą įgyvendinant. 

 

Neatidėliotina pagalba