naujienos
Naujos G10 ir IPcom savybės
2013-12-04Skubame Jums pranešti apie naujas savybes, kurias įdiegėme mūsų populiariausiame gaminyje - GSM komunikatoriuje G10, bei stebėjimo pulto imtuvo RL10 programoje IPcom. Šios savybės išplečia šių mūsų gaminių funkcionalumą ir padidina saugumą. Žemiau trumpai aptariame pagrindinius pakeitimus.  

Naujos G10 ir IPcom savybės   

Naujos GSM komunikatoriaus G10 savybės nuo 1.53 versijos:

  1. MCI sąsaja pranešimų perdavimui lygiagrečiais kanalais. Komunikatorius G10 gali lygiagrečiai per MCI sąsają perduoti pranešimus į T10,  E10 arba G10 modulius, duomenis perduodant papildomu VHF/UHF radijo, interneto arba GSM kanalu, ir taip užtikrinant papildomą ryšio saugumą. Prijungiant papildomą modulį, G10 nustatymų programoje reikia pasirinkti C11 sąsają.
  2. Įdiegtas nuotolinis G10 PGM išėjimų valdymas iš IPcom Control programos. Komunikatoriaus PGM išėjimus galima valdyti centralizuotai iš kompiuterio, nuotoliniu būdu per GPRS ryšį. Tai išplečia komunikatoriaus G10 panaudojimo galimybes, įgalinant jį kartu panaudoti vartų ar kitos automatikos valdymui. 
  3. Automatinis skambučio atmetimas. Automatiškai atmetant visus įeinančius skambučius, neužlaikomas duomenų perdavimas per GPRS, užtikrinant nenutrūkstamą ryšį su pultu. 
  4. Valdymas su SMS tik iš autorizuotų telefono numeriųJei įvestas bent vienas „Telefonas nuotoliniam programavimui“ numeris, SMS pranešimai iš kitų numerių nepriimami. Tai užtikrina, kad komunikatorius nebūtų valdomas iš neautorizuotų telefono numerių.
  5. Modulio autorizacija. Prisijungdamas modulis atsiunčia savo pilna IMEI kodą ir prisistatymą.
  6. Per CZ6 sąsają gaunamus pranešimus jau galima aprašyti norimais CID kodais.

 

Naujos Linux OS programos IPcom (imtuvui RL10) savybės nuo 2.33 versijos:

  1. Detali informacija apie modulius. Programoje galima matyti prisijungusių modulių versijas, jų programinės įrangos versijas bei IMEI arba MAC adresus.
  2. Objektų pašalinimas iš objektų sąrašo neperkrovus imtuvo. Galima pašalinti visus ar dalį objektų iš objektų sąrašo neperkraunant imtuvo, taip supaprastinant informacijos redagavimą apie objektus.  
  3. Nuotolinis GSM centralės SP131 valdymas ir konfigūravimas. Centralės SP131 gali būti valdomos ir konfiguruojamos nuotoliniu būdu iš CSP, su galimybe nuotoliniu būdu ir centralizuotai atnaujinti centralės SP131 mikroprogramą. Tai leidžia išvengti kelionių į objektus.
  4. GSM komunikatoriaus G10 išėjimų valdymas nuotoliniu būdu. Komunikatoriaus G10 išėjimai gali būti valdomi centralizuotai iš CSP, įgalinant patogiai valdyti su komunikatorių PGM išėjimais sujungtą automatiką.

 

Jeigu norėtumėte gauti daugiau papildomos informacijos, nedvejokite kreipits į mus telefonu +370 37 408040 arba el. paštu info@trikdis.lt.

Kartu visada laukiame Jūsų pastabų dėl mūsų įrangos veikimo ir pageidavimų naujoms gaminių versijoms.


Linkėjimai,


UAB Trikdis komanda